Partnerzy i Odbiorcy Technologii

GPW https://www.gpw.pl/

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) jest największą giełdą w Europie Środkowo-Wschodniej i jedną z najbardziej rozpoznawalnych instytucji finansowych w Polsce.
Misją GPW jest rozwój konkurencyjnych usług giełdowych i rozliczeniowych, wspieranie wzrostu gospodarczego poprzez budowanie kultury inwestowania oraz zapewnienie wysokich standardów i bezpieczeństwa obrotu.
Nasze usługi obejmują cały łańcuch aktywności na rynku finansowym i towarowym, od obsługi emitentów po obsługę potransakcyjną, generując wartość dla spółek giełdowych, odbiorców informacji i członków giełdy, a w konsekwencji dla inwestorów i całej gospodarki.
Oprócz prowadzenia regulowanego rynku akcji i instrumentów pochodnych, GPW rozwija również NewConnect jako alternatywny rynek akcji dla spółek wysokiego wzrostu oraz rynek Catalyst dla emitentów obligacji korporacyjnych i komunalnych.

4mobility https://4mobility.pl

Od 2016 firma 4mobility jako pierwsza w Polsce, bo już we wrześniu 2016 roku, zaoferowała usługę wynajmu auta na minuty przez aplikację mobilną. Obecnie jest jedną z największych operatorów usługi car-sharing w Polsce.
Firma oferuje swoje usługi na terenie Warszawy, Poznania, Rzeszowa, Siedlec, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Wrocławia oraz Krakowa. Pomysłodawcą i założycielem firmy jest Paweł Błaszcza. 4Mobility posiada ponad 400 samochodów.

CashBroker https://www.cashbroker.com/

Cash Broker to międzynarodowa organizacja wymieniająca walutę, działająca na rynku od 2013 roku. Posiada oddziały w Polsce, USA oraz Wielkiej Brytanii. Kantor online działa przede wszystkim z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach oraz klientach indywidualnych zapewniając możliwość wymiany 8 walut w Internecie.
Transakcje wykonywane przez serwis są chronione najlepszymi zabezpieczeniami, a priorytetem firmy jest zapewnienie klientom bezpieczeństwa realizowanych transakcji online.

Primavera https://www.primaveraperfum.pl/

Primavera Parfum jest jednym z największych dystrybutorów markowych perfum premium, wysokiej klasy produktów do pielęgnacji skóry, kosmetyków i innych produktów związanych z urodą w Polsce. Od ponad 25 lat oferuje klientom najlepszy w swojej klasie serwis poprzez unikalny model dystrybucji. Na szybko zmieniającym się rynku, firma wyróżnia się poprzez oferowanie zindywidualizowanego zarządzania kategorią i łańcuchem dystrybucji zarówno dla marek, jak i klientów online i offline.

OCG Sp z o.o. http://ocg.biz.pl

Grupa OCG już od 10 lat realizuje kompleksową obsługę inwestycji prowadzonych przez polskich przedsiębiorców wychodzących na rynek ukraiński oraz ukraińskich przedsiębiorców lokujących biznes w Polsce. Zbudowali międzynarodowy zespół specjalistów z dziedziny prawa, księgowości i ekonomii, zapewniających obsługę na najwyższym poziomie.
Struktura Grupy OCG pozwala na realizację usług bez względu na to czy klient zgłosi się z Polski, Ukrainy czy innego kraju. W naszych sukcesach, szczególnie w obszarze sieciowania biznesu, należy podkreślić rolę naszych zaufanych partnerów biznesowych i wielu współpracujących z nami organizacji.

INPOST https://inpost.pl/

Lider w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych i pierwsza firma w Polsce, która stworzyła sieć automatów Paczkomat® – samoobsługowych punktów nadania i odbioru paczek, czynnych 24/7. Ich innowacyjna technologia, umożliwiła odbiór przesyłek wygodniej, taniej i z korzyścią dla środowiska. Automaty Paczkomat® to najnowocześniejsza w Polsce sieć ponad 17 000 maszyn, stanowiąca największą tego typu strukturę biznesową w Polsce. InPost to nie tylko urządzenia Paczkomat®, ale również wysokiej jakości usługi kurierskie.

FEB https://feb.net.pl/

Fabryka e-biznesu (dalej FEB) to agencja marketingowa, która działa na rynku od 2008 r. i od 14 lat świadczy usługi dla podmiotów MŚP, jak i dużych, działających na rynku krajowym i zagranicznym, z różnych branż. Rdzeniem działalności FEB jest marketing internetowy. FEB jest agencją, która wie jak budować silne marki wykorzystując nieszablonowe pomysły i najnowsze technologie informatyczne oraz jak generować dodatkową sprzedaż dla swoich klientów.
Misją Feb jest sprzedaż, zaufanie i ludzie.

Luxon https://luxon.pl/

Firma od 2008 roku jest obecna na rynku oświetleniowym. W tym czasie zrealizowała tysiące inwestycji, które pomogły zmniejszyć zużycie energii elektrycznej oraz zwiększyć komfort i bezpieczeństwo ich użytkowników.
Luxon LED zajmuje się energooszczędnymi rozwiązaniami dla przedsiębiorstw oraz obszarów infrastruktury ulicznej. Energetyka i odnawialne źródła energii w postaci instalacji fotowoltaicznych, jak również magazynów energii stanowią jego kluczowe aspekty. Luxon LED stał się najszybciej rozwijającym się producentem oświetlenia w Europie według rankingu Deloitte Fast 50 z 2018 roku oraz Financial Times 1000 z 2019 roku. Natomiast w 2020 roku wprowadził na rynek przeszło 100000 energooszczędnych opraw oświetleniowych wykonanych w technologii LED.

Status Starter https://satus.vc/

Satus Starter to fundusz venture capital założony we współpracy z PFR Ventures. Całkowita wielkość funduszu wynosi 50 mln zł, a maksymalna wartość inwestycji w jeden projekt to 4 mln zł. Naszym celem jest inwestowanie w innowacyjne firmy na wczesnym etapie rozwoju. Dzięki naszym kompetencjom, doświadczeniu i kontaktom chcemy zapewnić startupom tzw.„smart money”, aby znacznie zwiększyć ich szanse na sukces komercyjny. Inwestujemy w projekty z branż: AI & Big Data, SaaS, AR & VR, IoT, FinTech, blockchain, cybersecurity, marketplace.

Netrix Ventures https://netrix.ventures/

Netrix Ventures to funkcjonujący od 2017 roku fundusz inwestycyjny skoncentrowany na inwestycjach w przedsięwzięcia wczesnej fazy. Aktualnie pod zarządem Netrix Ventures znajduje się 5 funduszy o łącznej kapitalizacji przekraczającej 220 milionów zł pokrywających etapy od pre-seed do fazy wczesnego wzrostu zapewniając finansowanie innowacyjnym projektom z takich dziedzin, jak technologie telekomunikacyjne, informatyczne, fotoniczne, OZE, medyczne, biotechnologiczne, a ostatnio także związanym z technologiami morskimi.

Address

HugeTECH Sp. z o. o.,
ul. Stanisława Moniuszki 11,
35-015 Rzeszów, POLAND

Our Social Media